megmunkalva-logo

Betanított karbantartó

QP. Zrt.
Győr, Bükkfa utca 1.
Bemutatás:

Magyarország legfejlettebb régiójában, a 30 éves autóipari múltra visszatekintő egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó QP Zrt. keres munkatársat Győrbe az alábbi pozícióra.

Mik lesznek a feladataid?
  • Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Cella/gépsor takarítása (forgács, emulzió)
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Gépek és környékük tisztán tartása
  • Épületgépészeti és egyéb általános karbantartói munkák elvégzése
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Műszaki érdeklődés
  • Önállóság, precizitás
  • 2+2-es munkarend vállalása
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Cafeteria: már az első hónap után, Szép kártya esetében nettó 25.000 Ft
  • Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
  • Havi túlóra kifizetés
  • Bejárás támogatás:
    • gépkocsi esetén 15Ft/km
    • tömegközlekedés esetén 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • 2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
  • Túlórapótlék:
    • éjszakára 30%
    • vasárnapra 50%
  • Fiatal, lendületes, elhivatott csapat, barátságos légkör